Voda Crystalis a její historie

Voda Crystalis vám přináší především jistotu, že budete pít vodu vysoké kvality ve své původní přírodní čistotě. Záruka je garantována přímo zákonem, který stanovuje několik kategorií vody. Každá z nich má jinak přísná pravidla. Voda Crystalis splňuje veškerá kritéria pro označení pramenitá voda. Pochází výlučně z chráněných podzemních zdrojů a není chemicky upravena.

Vodu máme pod kontrolou od pramene až k vám

Abychom se ubezpečili, že se k vám voda Crystalis dostane ve své legendární čistotě, pracujeme na moderních postupech zpracování a přepravy. Celou cestu vody Crystalis máme pod přísným dohledem. Tato voda neprochází žádnými úpravami.

Tajemství historického pramene

Tato voda pochází z historického pramene, který se nachází nedaleko Pacova uprostřed Českomoravské vrchoviny. Již v minulosti si obyvatelé z okolí všimli působivého vlivu

strážišťského pramene a jeho proslulost postupem času jen rostla. V současné době již víme, že voda Crystalis obsahuje řadu zdravotně prospěšných minerálů.

Máme tak pro její blahodárný účinek i vědecké důkazy. Důležitý je nejen jejich samotný výskyt, ale také jejich jedinečná kombinace. Mezi prospěšné látky vody Crystalis patří například hořčík a vápník.


*