Výdejníky na barelovou vodu

Výdejníky na barelovou vodu jsou zařízení, ze kterého po nasazení barelu s vodou, lze stáčet vodu. Výdejníky se vyrábí ve dvou základních velikostech a to podlahové (volně stojící) nebo stolní.

Mezi jejich základní funkce patří chlazení vody, ohřev vody, možnost stáčet vodu pokojové teploty a v některých případech i výrobu sodovky v kombinaci s chlazením či s ohřevem vody.

Používání automatů na vodu doporučujeme pouze s kvalitní pramenitou vodou. O kvalitní pramenité vodě si přečtěte v sekci „o vodě

Naši nabídku tvoří aguabary na barely s vodou 18,9 l. Ty mohou nabídnout perfektní kvalitu vody díky vodě Crystalis, která je stáčena z vlastního pramene přímo v srdci Vysočiny. Pokud je naopak vaší prioritou obsloužit větší počet zaměstnanců a nemuset se starat o barely, doporučujeme výdejníky s připojením na vodovodní řad. Tyto přístroje na vodu jsou zároveň zásobníky chlazené a horké vody. Kohoutkovou vodu filtrují pomocí filtrů pevných částic a karbonových filtrů. Ty odstraní jakékoliv nečistoty jako je rez nebo písek, a navíc voda nemá pachuť chlóru.

K výdejníkům na barely tedy doporučujeme i objednávku barelů pramenité vody Crystalis s dovozem přímo do vaší kanceláře.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek