NIAGARA TOP SODA POU (stolní) - měsíční nájem od

1 900,00 Kč2 299,00 Kč s DPH

- +

  • Měsíční pronájem na 36 měsíců
  • Měsíční pronájem na 24 měsíců
  • Prodej - CENA NA DOTAZ

Přidat na seznam přání

visa

Nový produkt

Tento typ watercooleru lze snadno umístit na pulty barů a restaurací, v kavárnách nebo na pracovních stolech. Jeho hloubka usnadňuje umístění v místech s omezeným prostorem.

Více informací

Parametry

rozměry: 482 x 490 x 510 mm
hmotnost: 50 kg
příkon: max 1.000 W
chlazení vody: 3 - 10 °C
kapacita chlazení 120 l./hod.
napětí 230 V / 50 HZ.

Více informací

Tento typ nápojového automatu na vodu lze snadno umístit na pulty barů a restaurací, v kavárnách nebo na pracovních stolech. Jeho hloubka usnadňuje umístění v místech s omezeným prostorem. Šetří vodou a zbaví Vás logistiky s vodou v barelech. Nabízí stejně vysokou účinnost jako podlahový model. Je možné ho objednat ve třech modelech s různými úrovněmi výkonu: 65l/h, 120l/h a 180l/h.

 

Kvalitní chladící systém i vysokokapacitní sodobar 

Chlazená voda a voda pokojové teploty je u všech nabízených modelů k dispozici ve standardní verzi. U vyšších typů se pak nabízí i s možností perlivé vody neboli sodobar. Teplotu chlazené vody lze nastavit mezi 3 a 10 ° C a stejně tak lze nastavit dle potřeby i sytost oxidem uhličitým. Technologie chlazení ledem zaručuje vysoký výkon spolu s vynikající spolehlivostí. „Ledová banka“ s dvojitou cívkou v modelech WG 120 a 180 l/h zlepšuje efektivitu současného výdeje chlazené a perlivé vody.

Hygienický aquamat

Pro optimální hygienu a ochranu jsou citlivé oblasti krytu, např. dávkovací hlavice a čelní panel vyrobeny z oceli AISI 316. Absence vnějších kohoutků a skrytá dávkovací zóna zaručují maximální hygienu, neboť vodní cesta je chráněna před vnějším znečištěním. Pro zlepšení chuti a vůně vody mohou být přidány vodní filtry. Antibakteriální UV systém, vodoměr a časovač doplňují nabídku příslušenství k tomuto typu výdejníku. Speciální pojistný ventil zabraňuje náhodnému úniku vody. Zcela nový systém uchycení slouží k rychlé instalaci odkapávací misky na zařízení.

 Volitelná možnost „Cu+SAFEPATH“ zaručuje bakteriální imunitu výdejníku, který již není předmětem kontaminace nebo zdrojem množení bakterií. Poskytovaná účinnost je nepřetržitá a trvalá po celou dobu životnosti chladiče bez nutnosti údržby. Pomocí elektronického ovládání lze nastavit množství automaticky vydávané vody, teplotu ledové banky a další funkce. Provoz je sledován v reálném čase.

Výdejník na vodovodní řad Niagara POU je skvělým moderním osvěžením domů i do kanceláře. V případě otázek volejte na naši bezplatnou linku +420 315 615 315. Zajímají vás další možnosti, jak si pořídit vodu do kanceláře?

Vyberte si v košíku výhodný měsíční pronájem       

  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 24 měsíců          
  • měsíční pronájem výdejníku při smlouvě na 36 měsíců         

V ceně pronájmu bezplatná výměna filtrů 2x ročně v hodnotě 2.800 Kč (bez DPH)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

NIAGARA TOP SODA POU (stolní) - měsíční nájem od

NIAGARA TOP SODA POU (stolní) - měsíční nájem od

Tento typ watercooleru lze snadno umístit na pulty barů a restaurací, v kavárnách nebo na pracovních stolech. Jeho hloubka usnadňuje umístění v místech s omezeným prostorem.

*