Voda, která pomáhá k lepšímu pracovnímu dni.

Voda, která pomáhá k lepšímu pracovnímu dni.

Voda, která pomáhá k lepšímu pracovnímu dni.


Stejně jako přemýšlíte o jídle, které denně jíte, je důležité přemýšlet o tom co pijeme. Sklenice džusu, energetického nápoje nebo limonády je plná kalorií, cukru, kofeinu, solí a dalších přísad.
Nejlepší a nejzdravější věc, kterou můžete pít, je pramenitá voda. Je bez kalorií a důležitá pro správné fungování těla. Voda pomáhá regulovat teplotu těla, chrání vaše tkáně a pomáhá zbavovat vaše tělo toxinů.

Lidské tělo je tvořeno přibližně 60% vody. V průběhu dne nepřetržitě ztrácíme vodu močí, potem a trávením. Tato voda musí být nahrazena, protože tělo nemůže ukládat vodu.

Pokud tělu nedodáváme potřebné množství tekutin, nemohou buňky správně fungovat. Nedostatek vody může způsobovat bolesti hlavy, únavu, ztrátu koncentrace, sucho v krku a ústech.

Známkou dehydratace je i pokles energie jak duševní tak fyzické. Je potřeba doplňovat do těla vodu aby naše myšlení, koncentrace a paměť mohla pracovat na 100%. Zůstat dobře hydratovaný je nezbytné pro naší pokožku, aby zůstala svěží a zářivá. Při nedostatku vody vypadají i Vaše vrásky hlubší.

Detoxikace organizmu je důležitou součástí života. Ledviny potřebují dostatek vody k filtrování a odstranění nečistot a odpadu z krve. Játra, hlavní detoxikační orgán potřebuje také vodu k neutralizaci škodlivých látek a odvádění je z těla.

Vždy pamatujte na výhody, které přináší dostatek vody pro váš pracovní život. Mezi ně patří zvyšování energie, koncentrace a úleva, podpora úbytku váhy se zdravou stravou, vyplavování nežádoucích toxinů v těle, zlepšení pokožky, udržování pravidelného trávení, zvýšení imunitního systému, snížení bolestí hlavy a prevence svalových křečí. Když vaše tělo funguje na svém optimu, budete se cítit skvěle a vystupovat lépe!

Jak zajistit a udržet pitný režim na pracovišti?

Povzbudit vaše zaměstnance a kolegy k udržení hydratace je klíčové. V kancelářích a na dalších pracovních místech můžeme instalovat výdejníky na vodu. Výdejníky na vodu máme v několika variantách. První možností jsou výdejníky s připojením na vodovodní řad POU. Výdejníky s připojením na vodovodní řad slouží k úpravě vody z vodovodního řadu, zlepšují její kvalitu a zbavují nečistot. U některých přístrojů je možno připojit bombu CO2 a mít tak i vodu perlivou. Druhou variantou jsou výdejníky na barelovou vodu. Na výdejníky na barelovou vodu se nasadí barel s vodou a teče kvalitní pramenitá voda. Lze také zvolit přístroj s CO2.