5 připomenutí proč dostatečně pít

5 připomenutí proč dostatečně pít

Voda v létě: elixír života

Málokdy přemýšlíme o dostatečném pití vody v práci. V letním vedru je obzvláště důležité, abyste pili tekutiny, protože vaše tělo potřebuje více vody, když se potíte.

Dobrým pravidlem je pít mezi 1,5 a 2 litry vody denně.

Je pro vás těžké se zaměřit na práci? To může být proto, že jste zapomněli pít dostatek vody. Zde je pět jednoduchých nápadů, které vám pomohou připomenou pít vodu:

Učiňte vodu ve své sklenici atraktivnější

Učiňte svojí každodenní sklenici vody na osvěžující potěšení vymačkáním a přidáním šťávy z pomeranče. Tímto způsobem vaše tělo dostane dávku vitamínu C. Pokud k tomu přidáte led a několik rozdrcených lístků čerstvé máty, připravíte si fantastický a osvěžující nápoj.

Oživte svůj zážitek z vody

Nic nezažene žízeň lépe než sklenice vody s ledem. Proč si svůj nápoj nevychutnat tím, že vytvoříte ochucené kostky ledu? Dobré alternativy jsou jahody, borůvky, maliny nebo dokonce kiwi.

Označte si láhev s vodou

Vyznačte si své vlastní cíle na lahvi markerem podle vlastního harmonogramu. Můžete například plánovat a vypít čtvrtinu láhve před 10:00. Takže budete sledovat, kolik vody pijete denně.

Jezte vodu! - to zní divně, ale…

Je pro vás obtížné pít doporučené množství vody? Jezte potraviny, které obsahují hodně tekutiny, jako jsou Okurky, saláty a vodní melouny.